LIVESPORT.CZ

Sledování živých výsledků k sázení patří. Zatímco před lety museli sázkaři čekat u nižších soutěží nebo u menších turnajů na to, až výsledek naskočí na teletextu, případně si počkali až do rána, dnes už jsou standardy úplně jinde. LiveSport.cz je posouvá v tom, jak rychlé výsledky má a jakou šíři sportů a soutěží sleduje. Informaci o tom, že mužstvo vstřelilo gól, budete mít pár vteřin poté, co se tak stane, a to platí u desítek a stovek lig na celém světě. Sledování zápasů vám ale navíc může i něco dát. U zápasů větších soutěží je tzv. Live Center, kde najdete rozestavení týmů a statistiky zápasu, což se může hodit při live sázení, a když už utkání nemůžete sledovat na vlastní oči, můžete si přečíst alespoň komentář.

ODDSPORTAL.COM

Kursy jsou alfou a omegou sázení. Odhadnout výsledek zápasu je jedna věc, ale schopnost správně vsadit odlišuje ziskové sázkaře od těch ztrátových. V každém případě byste ale měli sázet pokud možno nejvyšší kurs, který se dá najít. V tom vám pomůže OddsPortal.com, který srovnává kursy desítek sázkových kanceláří. Taková služba je pro sázkaře mimořádně důležitá. Už kdybyste procházeli nabídku třeba jen pěti společností, zabralo by vám to spoustu cenného času. OddsPortal.com má aktuální kursy (s ukazatelem jejich aktuálnosti) a zápasy se na něm jednoduše vyhledávají, takže je pro uživatele velmi přívětivý. Nevýhodou pro české sázkaře je, že je jen v angličtině, ale termínů, které se tam používají, není moc, takže není problém si je osvojit.

SKRILL.COM

Skrill je digitální peněženka používaná pro online platby a převody peněz. Internetová peněženka  se stala pro většinu sázkařů nedílnou součástí jejich života, protože právě ona vystupuje v roli prostředníka mezi vámi jako sázkařem a online sázkovou kanceláří. Výhodou Skrill je, že s ní spolupracuje drtivá většina sázkových kanceláří, a vy jim tak po zřízení účtu nemusíte poskytovat žádné údaje o vašem kontě a peníze můžete rychle a pohodlně vkládat na vaše účty u sázkových kanceláří anebo je z nich vybírat. Pokud vložíte na vybranou sázkovou kancelář jako první prostředky právě ze Skrill peněženky, výběr je pak automatický. S účinností nového loterijního zákona se stane ještě více důležitá a potřebná. K absolutně pohodlnému přístupu k Vašim financím na této platformě, pak přispívá možnost zřízení MasterCard platební karty. A určitě jako bonus můžeme hodnotit, že web je kompletně v českém jazyce.

Video Akademie #JAKNATO

První díl našeho nového seriálu #JAKNATO s týká nejdůležitější zásady na cestě k úspěšnému sázení. Dodržování Money Managmentu je absolutní základ bez kterého nikdy nebudete v dlouhodobém horizontu v zisku.

VIDEO

Druhý  díl našeho nového seriálu #JAKNATO s týká Sázkařských pojmů. Dozvíte se co je AH, BACK, DNB, YIELD  a jiné.

VIDEO

Třetí díl našeho nového seriálu #JAKNATO s týká různých strategiích, které rozhodují zda jste nebo nejste úspěšní. Od těch bizarních po ty opravdu ziskové.

VIDEO

Čtvrtý díl našeho nového seriálu #JAKNATO s týká další velmi důležité oblasti na cestě k úspěšnému sázení. Vedení vlastní statistiky úspěšnosti. Bez této zpětné vazby nemáte šanci dále růst, odhalit své slabiny. Jak na to?

VIDEO

V pátém díle našeho nového seriálu #JAKNATO je podstata kurzového sázení. Nejen precizně zvládnuté statistiky a další informace k danému zápasu, ale i jakou nejvýhodnější linku vybrat pro maximalizaci zisku za co nejnižší riziko.

VIDEO

V předcházejícím díle našeho  nového seriálu #JAKNATO jsme si řekli něco výběru konkrétní linky (tipu). A teď je ten správný čas si povědět jakým způsobem, kde a z jakých zdrojů můžeme takové rozhodnutí udělat. #JAKNATO

VIDEO

V tomto díle #JAKNATO – Value Betting navazujeme na výběr tipu, jeho analýzu. Konečné rozhodnutí, zda investovat- vsadit a proč má tento tip svoji hodnotu a jak to vypočítat najdete v tomto videu. #JAKNATO

VIDEO

9. díl #JAKNATO – Pojišťování sázek

VIDEO

 

10. díl #JAKNATO – Sure Bets

VIDEO

11. díl #JAKNATO – NHL

VIDEO

12. díl #JAKNATO – Úspěšnost

VIDEO

13. díl #JAKNATO – Oblíbený tým

VIDEO

14. díl #JAKNATO – Long Shoty

VIDEO

[/sociallocker-bulk-1]