Před několika týdny začala spolupráce Vaška s naším webem. Start této služby by se nedal zrovna nazvat bez problémový. Na základě Vašich dotazů a a vedené  diskuze jsem se rozhodli  Vám trochu přiblížit jak taková služba vzniká. Přinášíme Vám rozhovor s Vaškem autorem služby „Vaškův balíček“.

 

Ahoj Vašku.jsem rád , že tě můžu více představit našim fans… a děkuji že jsi souhlasil s naším rozhovorem a na úvod..vím, že už jsi to říkal ale i tak…pár slov o tobě… kolik ti je roků..odkud jsi..jak dlouho sázíš .jaký je tvůj aktuální banroll?

Je mi 33 let, bydlím nedaleko Příbrami. Se sázením jsem už začal na škole, takže už to nějakých 15 let bude. Byly to ale pověstné „plachty“ a  x se mi podařilo vyhrát větší sumu (50 tis. a 75.tis.). Nicméně uvažovat nad myšlenkou „seriozního“ sázení jsem začal někdy před 6 lety. Začal jsem zkoušet různé strategie, měl plné bloky statistik a testovacích zápasů. Postupem času jsem začal některé strategie (vždy max. 2 zápasy na tiket) aplikovat do reality s nižšími vklady (nízkým bankrollem – nepamatuji si přesně, ale kolem 20.tis.) a dále je upravovat k lepším výsledkům. Aktuálně činí můj bankroll 200.tis.

Jaký největší finanční úspěch máš za sebou v oblasti sportovního sázení a samozřejmě i co se ti opravdu nepovedlo nebo jsi měl pověstnou smůlu?

Jelikož je sázení dlouhodobá záležitost, kde je nutné sázet max. 5% svého bankrollu, tak mám asi 2 úspěchy. První budou ty již zmiňované výherní plachyt (50tis. a 75tis.) a pak ten největší úspěch vybudovat bankroll z 20tis. na desetinásobek.
Na smůlu se vymlouvám každý týden…a ne jednou:)))

Co tě přivedlo na myšlenku spolupráce s Lucazzem

Dlouhodobě výnosná strategie s ROI přes 10% i s rizikem, že jde o neobvyklé sázky a pro mnoho lidí těžko pochopitelné. S tím rizikem jsme do toho šli a jen výsledky mohou přesvědčit o kvalitě balíčku. Důležité „bohužel“ je, že jde o dlouhodobou záležitost a při týdenních balíčcích se může stát, že budou 3 mírně minusové a pak jeden s obrovským plusem. Je mnoho různých možností sázek a prostě někdo nechápe sázení kurzů do 1,2, někdo vysoké kurzy nad 3 a někdo sázky na přesné výsledky. Tento problém tu ale vždy bude, každý přemýšlíme jinak.

Máme za sebou již 5 edici tvého balíčku a všechny zajímá jak ta strategie vznikla.. jak dlouho ji sám realizuješ a jaký je tvůj vklad na jednotlivé tipy?

Strategie vznikala postupně. Nejprve jsem testoval různé modely predikce přesných výsledků a poté teprve doplnil ještě o sázku na vítěze. Sám strategii realizuji minimálně rok. Vklad na jednotlivé tipy mám od 1000-3000 (dle rostoucího bankrollu). V současné době rozděluji bankroll na více větví, takže se částka liší dle bankrollu dané větve.

Jaký by jsi doporučil minimální vklad s dlouhodobé perspektivy tedy jaký je podle tebe vhodný bankroll na tuto strategii? a je lepší vsadit všechny zápasy najednou nebo postupně po dnech?

Doporučený vklad na jeden tip by měl činit cca 0,5% bankrollu (vzhledem k tomu, že týdenní balíček obsahuje sázky 20% bankrollu). Pokud tedy disponuje sázkař bankrollem 200 tis., doporučený vklad na tip je 1000,-. Každý může vklad zvolit dle svého uvážení a míře rizika.

Můžeš teď tedy lehce poodhalit pod jakým klíčem vybíráš jednotlivé zápasy a proč je těch zápasů zrovna 20?

Začnu asi od konce. 20 zápasů vybírám proto, že čím větší množství zápasů tím je riziko ztrátovosti balíčku nižší. Je to dáno tím, že přesné výsledky se nechytají lehce a kdyby bylo např. jen 5 zápasů, tak může být 10 balíčků ztrátových a pak jeden, který pokryje všechny ztráty a ještě výrazně vydělá. Klíč je takový, že udělám predikce výsledků všech zápasů u všech TOP lig. Tzn. kolem 70 přesných výsledků. Poté dle sázkové kanceláře dohledám kurzy na vítězství a přesný výsledek. A závěrem vyberu 20 zápasů s nejhodnotnějšími (nejvyššími) kurzy s podmínkou, že na vítězství týmu bude kurz minimálně 2 (nebo se mu alespoň výrazně blížit)

Dobře tedy a teď zkus nám prosím vysvětlit proč zrovna na konkrétním zápase s balíčku #5  jsi vybral tento zápas a tento přesný výsledek.

Tato otázka je záludná k popisu. Zkusme si obecně vysvětlit např. aktuálně očekávaný duel německé ligy Ingoldstadt-Brémy 0:4. Mám vytvořenou „matici – vzorec“, kde vyplňuji x faktorů od gólů jednotlivých týmů v posledních 5 zápasech včetně náročnosti utkání až po vzájemné zápasy a jejich gólové příděly (s vyšší váhou k posledním zápasům).
Obdržené góly v posledních 4 zápasech: Ingoldstadt 8; Brémy 5
Vstřelené góly v posledních 4 zápasech: Ingoldstadt 8; Brémy 12
Brémy ale porazili silnější protivníky (Schalke 3:0 např.) a poslední zápas domácí prohráli 3:0 s Wolfsburgem a hosté vyhráli 2:1. Tím se vše převážilo s koeficienty výrazně na stranu hostů. Je to těžké takto vysvětlit, jednoduše řečeno jedná se o vlastní predikci, která dlouhodobě vychází.

Máme několik negativních ohlasů, že konstantní vklad na přesný výsledek je velmi riskantní, je to opravdu nezbytné? Neměla by být nějaká diference třeba tak jak při Live bettingu s Lucazzem kdy uvádí výši vkladu na jednotlivou sázku s ohledem na rizikovost sázky?

Je to nezbytné, protože právě konstantní vklad na přesný výsledek generuje výsledný zisk. Každá sázka na přesný výsledek ať v kurzu 7 nebo 30 je téměř stejně riskantní, protože během zápasu dochází k různým faktorům, které mohou nakonec výsledek zvrátit jiným směrem. Sázka na domácí/hosty kolem 2 je důvodem, aby se vrátil vklad při netrefení přesného výsledku. Cílem balíčku je z 20 zápasů trefit cca 6-7 tipů na vítěze a 3-4 přesné výsledky – v tomto případě by se jednalo o hezký zisk. Pro navrácení investice je obecně nutné chytit 5 výsledků a 2 přesné výsledky.

Děkuji ti za tvoje odpovědi a budeme věřit, že tvoje strategie přinese očekávaný profit. Chceš něco sám vzkázat našim fans?

Chtěl bych vzkázat jedno doporučení. Pouze dlouhodobé sázení s držením stejné sázky na tip přinese ovoce. Dle výsledků je vidět, že přestože byl jeden balíček plusový a 3 minusové, tak jsme v plusu, ač mírném – přestože se nedařilo jak bychom chtěli.

[/sociallocker-bulk-1]