Projekt „webet4you“ je projektem společnosti BusinessGroup eVisionTeam. Investor může zhodnocovat své prostředky tak, že je zapůjčí společnosti na období 14 týdnů.

Za to získává fixní zisk v objemu 1–4 % týdně. Aktuálně je klientovi garantován zisk 48 % za jeho půjčku na období 90 dnů.

V projektu „webet4you“ má tedy klient investiční příležitost, která je celosvětově velmi unikátní.

I když máme velké zkušenosti a dosahujeme značných úspěchů, jedná se o kapitálovou investici do vysoce rizikového podnikání, kdy může dojít k částečné anebo i úplné ztrátě.

Z tohoto vyplývá, že tato kapitálová investice je zajímavá pouze pro investory, kteří se mohou vyrovnat s případnou ztrátou své investice, aniž by je to nějak existenčně ohrozilo.

 

Co to přesně znamená?

Dne 1. října. 2015 začala společnost eVisionTeam spolupracovat se společností InetEarnings Ltd. se sídlem v Belize. Tato spolupráce přináší výhody oběma stranám.

Společnost InetEarnings Ltd. se zabývá sportovnímí sázkami, přičemž používá speciální software pro „jisté sázky“ (surebets).

Je dobré podívat se na YouTube na některá videa, která vysvětlují princip jistých sázek.

Teoreticky si pomocí jistých sázek může vydělávat naprosto kdokoli, i když pro jednotlivce to bude s ohledem na možné výdělky patrně představovat neúměrné úsilí.

Před začátkem spolupráce se společností eVisionTeam si společnost InetEarnings Ltd. musela vše pro svůj úspěch zajišťovat sama.

Celkovou správu, včetně vkladů, výběrů a organizace celé struktury dnes zajišťuje společnost eVisionTeam.

Společnost InetEarnings se proto může plně věnovat vývoji software a zadávání a zpracovávání jistých sázek.

 

[/sociallocker-bulk-1]