Otázky a odpovědi

Předtím než napíšete svůj dotaz, projděte si naše FAQ, zda-li odpověď na Vaši otázku není již právě zde.

Jsem zaregistrovaný a nemůžu se přihlásit.

Je potřeba kliknout na „Zapomenuté heslo“, následně vyplnit svojí zaregistrovanou e-mailovou adresu, na kterou Vám zašleme odkaz, kde si budete moci nastavit své nové heslo. Tato změna hesla je nutná z důvodu ochrany Vašich údajů.

Jakým způsobem lze platit?

Platební metody CZK: MojePlatba, ePlatby, mPeníze, Fio banka, Česká spořitelna, UniPlatba CZ, Bankovní převod, GoPay účet

Platební metody EUR: UniPlatba SK, Sporopay, Poštová banka, Tatra banka, VÚB, Bankovní převod, GoPay účet

Mohu se spolehnout, že budu mít vždy jen zisk?

Stoprocentně se spolehnout na předpokládaný výsledek sportovního utkání je někdy těžší nežli předpověď počasí. Garanci nebudete mít nikdy a nikde. Každá sázka nese riziko. Pouze díky systému a analýzám se míra rizika snižuje a tím lze přesněji odhadnout výsledek zápasu.

Kdy mi přijdou tipy?

Po kontrole zaplacení Vašeho balíčku se tipy zveřejní v sekci Tipy, až je Lucazz zadá do systému. To bývá cca 24h před prvním zápasem v lize/kole/turnaje daného balíčku.

Jaké sázkové kanceláře doporučujete?

Doporučujeme všem klientům zajistit si co nejvíce účtů u sázkových kanceláři kvůli porovnání a podání nejvýhodnějších kurzů. 

Video Akademie

#JAKNATO

První díl našeho nového seriálu #JAKNATO se týká nejdůležitější zásady na cestě k úspěšnému sázení. Dodržování Money Managmentu je absolutní základ bez kterého nikdy nebudete v dlouhodobém horizontu v zisku.

Všechna videa

Sázej s Lucazzem - Copyright 2021. Všechna práva vyhrazena.

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Další informace naleznete zde

Povolit všechny cookies